رپورتاژ

ثبت شده در سایت ساماندهی جرایم رایانه‌ای و مطابق با قوانین جمهوری اسلام ایران
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1400

دندان ها یکی از اصلی ترین اجزای بدن به حساب می آیند که در صورت داشتن دندان هایی سالم، بسیاری از مشکلات و بیماری های گوارشی بوجود نخواهند آمد.

برای یک بار هم که شده همه انسان ها به مطب دندانپزشکی مراجعه کرده اند تا مشکلات و بیماری های دندان خود را برطرف نمایند. مطب های دندانپزشکی امروزه وظیفه بسیار مهمی در قبال بهداشت دهان و دندان انسان ها بر عهده دارند و اهمیت این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست.

با پیشرفت علم پزشکی، امروزه شاهد خدمات بسیار زیادی در حوزه دندانپزشکی هستیم که علاوه بر بیماری های پوسیدگی دندان ها، خدمات زیبایی دندان نیز توسط بسیاری از آنها قابل انجام می باشد.

دندانپزشکی در شیراز

رپورتاژ بدون نظر 10 views
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1399

بیش از یک قرن از ایجاد صنعت سینما میگذرد و این صنعت روز به روز بروز تر و بهتر میشود و شاهد فیلم های برتری هستیم که در این قرن طرفداران زیادی را به خود جلب کرده اند اما بر چه اساس این فیلم ها انتخاب شده اند. هر کس نظر خودش را دارد و نظر افراد با هم تفاوت زیادی دارند.

وبسایت IMDB

IMDb  یکی از سایت های برتر در زمینه فیلم و سریال های تولیده شده در سراسر جهان است که مردم می توانند با ثبت نام در این سایت نظرات خود را برای فیلم مورد نظر ارائه دهند و امتیاز خود را بدهند. در این سایت فقط مردم عادی شرکت نمیکنند بلکه تحلیل گران و کارگردانان معروفی در این انتقاد شرکت میکنند. این سایت فهرست 250 فیلم برتر جهان به انتخاب کاربران خود را ارائه کرده که در ادامه به بررسی چند فیلم از این فهرست میپردازیم.

فیلم مسیر سبز – the green mile 1999

رپورتاژ بدون نظر 7 views
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 5 اسفند 1399

در تاریخ هر جامعه ای حوادثی رخ داده است که باعث به دست آمدن ارزش ها و تجربیات فراوانی برای آن ها شده است. این ارزش ها اگر از جایگاه هایی والا برخوردار باشند، در آینده آن جامعه نیز تاثیر بسزایی خواهند گذاشت. حفظ و زنده نگه داشتن یاد وقایع تاریخی مهم و نتایج آن ها نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. واقعه کربلا را می توان یکی از بارزترین اتفاقات تاریخ نامید که با وقوع آن نه تنهابر اتفاقات زمان خود تاثیرگذار بود، بلکه آثار، دستاوردها و ارزش های آن تا کنون و برای همیشه ماندگار خواهد بود.

رپورتاژ بدون نظر 3 views
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1399

بازار UPS بسیار متنوع است. می توانید واحدهای کوچک دسک تاپ طراحی شده برای روشن نگه داشتن یک کامپیوتر را برای مدت 10 دقیقه پیدا کنید، یا واحدهای اندازه فریزر مستقر در مراکز داده را برای کنترل یک سرور در هنگام یک طوفان مستقر کنید.

به همین ترتیب، می توان در بازار قیمت یو پی اس ایرانی را از قیمت های پایین 300-400 هزار تومان تا ups های بزرگ با قیمت چند ده میلیون تومان یافت. مهمترین مرحله در انتخاب و خرید فرآیند خرید UPS، نشستن و ترسیم نیازهای برق خود قبل از خرج کردن پول نقد بدست آمده برای وسایلی است که بیش از حد (یا بدتر از آن ، نیرو کمتری دارند) انرژی مصرف می کنند.

رپورتاژ بدون نظر 4 views
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1399

حضور در جشن تولد دوستان و آشنایان همیشه برای همه افراد درگیر یک جشن سرگرم کننده و جذاب است. اما هنگامی که شما میزبان هستید، چیزهای زیادی برای فکر کردن وجود دارد. غذا، سرگرمی، دسر و آهنگ تولدت مبارک مناسب. رسیدگی به همه این موارد می تواند کمی طاقت فرسا باشد. خوشبختانه با کمی برنامه ریزی و آمادگی بیشتر، جشن تولد شما می تواند به راحتی برگزار شود و مهمانان شما احساس رضایت کنند.

تولدت مبارک

تولدت مبارک

برنامه ریزی یک جشن تولد می تواند یک کار بسیار مهیج باشد. شما متمرکز بر یافتن مکان مناسب برای مهمانی هستید و مسئولیت دعوت از همه میهمانان را دارید. ناگفته نماند، شما سعی می کنید همه کارها را در حد بودجه خود انجام دهید. چه در حال برنامه ریزی مهمانی برای بزرگسالان و چه کودکان هستید، مراحلی وجود دارد که با انجام آن ها از خوب برگزار شدن جشن تولد اطمینان پیدا می کنید.

رپورتاژ بدون نظر 17 views
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1399

عروس باشید یا داماد، روز عروسی خاص ترین روز زندگی شما است بنابراین انتخاب موسیقی مناسب تاثیر بسزایی در هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم خاص دارد. این که بخواهید چه نوع موسیقی به عنوان موسیقی متن مراسم، پذیرایی یا اولین رقص شب اجرا شود، به تصمیم شما بستگی دارد. آهنگ های مناسب می توانند عروسی شما را در اوج نگه دارند و در کنار موارد دیگر یک شب به یاد ماندنی برای شما رقم بزنند.

آهنگ ویژه عروسی

رپورتاژ بدون نظر 13 views
ادامه و دانلود ...
تاریخ انتشار : 6 دی 1399

شما می توانید از طریق اینترنت به چندین روش اخبار را دریافت کنید، از کانال های خبری 24 ساعته گرفته تا مقالات روزانه مورد علاقه خود. امور روزانه، فناوری، سرگرمی ها، سرگرمی ها، ورزشها و اطلاعات به روز در مورد هر چیزی که شما را دوست دارید در اینترنت وجود دارد.

منابع خبری می توانند بینشی ارائه دهند که منابع علمی ممکن است نداشته باشند یا ورود به منابع علمی مدت زمان زیادی طول می کشد. به عنوان مثال، منابع خبری برای یافتن واکنش ها، نظرات و نگرش های غالب مردم در زمان وقوع یک رویداد بسیار عالی هستند. بنابراین اینکه آیا منابع خبری برای شما مناسب هستند یا خیر، به این بستگی دارد که سوال شما چیست.

رپورتاژ بدون نظر 13 views
ادامه و دانلود ...
کانال تلگرام کئو موزیک